Nasz zespół

Matejkowski Bartosz

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarsko-dentystycznym. Uczestniczyłem w wielu zagranicznych stażach i kursach m.in. na Uniwersytecie Nowojorskim (NYU) czy Uniwersytecie Kalifornijskim (UCLA). Biegle posługuje się językiem angielskim.

W codziennej pracy zajmuje się tworzeniem pięknego uśmiechu poprzez cyfrowe planowanie i diagnostykę. Tworzę niepowtarzalne i indywidualne uśmiechy poprzez licówki i wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania protetyczne starając się przekraczać oczekiwania. Stawiam na otwartą współpracę z pacjentem, zawsze konsekwentnie i skrupulatnie dążąc do ustalonych wspólnie celów. Posługuje się narzędziami, które w łatwy sposób są w stanie zwizualizować przyszły efekt leczenia.

Zawodowo zainteresowany jestem rozwojem w kierunku protetyki oraz implantologii. Przykładam ogromną uwagę do estetyki dziąseł i zębów oraz harmonii twarzy i uśmiechu.Swoja wiedzę przekazuje również innym lekarzom podczas wielu szkoleń z zakresu protetyki, implantoprotetyki oraz współpracy zespołów protetyk-ortodonta.

Prywatnie jestem pasjonatem sportów wodnych, podróży i dobrej kuchni.

Matejkowski Bartosz