Godziny pracy Pn - Pt: 8.00 - 21.00 Sobota: 8:00 - 15:00 | Phone602 507 707

KLINIKA STOMATOLOGICZNA W WARSZAWIE – VILLA NOVA DENTAL CLINIC

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do kliniki stomatologicznej Villa Nova Dental Clinic, czyli miejsca stworzonego z pasji do leczenia i wydobywania naturalnego piękna uśmiechu, które tkwi w każdym z nas.

Od najmłodszych lat przyglądałam się pracy mamy – stomatologa o wyjątkowych umiejętnościach i podejściu do pacjenta. To ona zaszczepiła we mnie zainteresowanie i wiarę w nieprawdopodobne możliwości podarowania czegoś wyjątkowego swoim pacjentom, jakie daje stomatologia i moja wielka pasja – ortodoncja. To jej poświęciłam się zawodowo, widząc jednocześnie, że dopiero w połączeniu z technikami stomatologii estetycznej i implantologii, efekt, jaki możemy uzyskać, jest naprawdę niewiarygodny. Dziś mam przyjemność współpracować z perfekcjonistami, o najwyższych kwalifikacjach, ogromnej wiedzy i olbrzymim doświadczeniu, z każdej dziedziny stomatologii.

Najpiękniejszą nagrodą za pracę mojego zespołu jest piękny, promienny i zniewalający uśmiech. Szczerze wierzę w jego siłę, efekt, jaki potrafi wywołać – jak wiele pewności siebie potrafi nam dodać, jak wpływa na postrzeganie nas przez innych, wreszcie jak bardzo okazać się może pomocny w wielu sytuacjach życia prywatnego i zawodowego.

Wyjątkową satysfakcję przynosi mi możliwość przyczyniania się do pozytywnych zmian wizualnych, a co za tym często idzie również emocjonalnych, naszych pacjentów.

W odpowiedzi na wysublimowane potrzeby i indywidualne oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów, stworzyłam klinikę stomatologiczną moich marzeń, gdzie spotyka się sztuka estetyki z najnowszą technologią. Gdzie nie ma rzeczy niemożliwych. Miejsce w którym możecie Państwo poczuć się bezpiecznie, komfortowo i wyjątkowo już od pierwszej wizyty.

Serdecznie zapraszamy
dr n. med. Emma Kiworkowa
z Zespołem VILLA NOVA DENTAL CLINIC


img-5

MEDIA O NAS

InStyle
Cosmopolitan
Dzień dobry TVN
ELLE
Gala
GLAMOUR
naTemat
Onet
Pytanie na śniadanie
Świat elit
TVN24
Twój Styl
Uroda
Viva
Wstaje dzień
Wyborcza
Wysokie Obcasy
Zdrowie TVN