O nas

KLINIKA STOMATOLOGICZNA W WARSZAWIE

VILLA NOVA DENTAL CLINIC

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do kliniki stomatologicznej Villa Nova Dental Clinic, czyli miejsca stworzonego z pasji do leczenia i wydobywania naturalnego piękna uśmiechu, które tkwi w każdym z nas.

Od najmłodszych lat przyglądałam się pracy mamy – stomatologa o wyjątkowych umiejętnościach i podejściu do pacjenta. To ona zaszczepiła we mnie zainteresowanie i wiarę w nieprawdopodobne możliwości podarowania czegoś wyjątkowego swoim pacjentom, jakie daje stomatologia i moja wielka pasja – ortodoncja. To jej poświęciłam się zawodowo, widząc jednocześnie, że dopiero w połączeniu z technikami stomatologii estetycznej i implantologii, efekt, jaki możemy uzyskać, jest naprawdę niewiarygodny. Dziś mam przyjemność współpracować z perfekcjonistami, o najwyższych kwalifikacjach, ogromnej wiedzy i olbrzymim doświadczeniu, z każdej dziedziny stomatologii.

Najpiękniejszą nagrodą za pracę mojego zespołu jest piękny, promienny i zniewalający uśmiech. Szczerze wierzę w jego siłę, efekt, jaki potrafi wywołać – jak wiele pewności siebie potrafi nam dodać, jak wpływa na postrzeganie nas przez innych, wreszcie jak bardzo okazać się może pomocny w wielu sytuacjach życia prywatnego i zawodowego.

Wyjątkową satysfakcję przynosi mi możliwość przyczyniania się do pozytywnych zmian wizualnych, a co za tym często idzie również emocjonalnych, naszych pacjentów.

W odpowiedzi na wysublimowane potrzeby i indywidualne oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów, stworzyłam klinikę stomatologiczną moich marzeń, gdzie spotyka się sztuka estetyki z najnowszą technologią. Gdzie nie ma rzeczy niemożliwych. Miejsce w którym możecie Państwo poczuć się bezpiecznie, komfortowo i wyjątkowo już od pierwszej wizyty.

Serdecznie zapraszamy
dr n. med. Emma Kiworkowa
z Zespołem VILLA NOVA DENTAL CLINIC

Kiworkowa Emma

Kiworkowa Emma

Egzamin maturalny zdała w amerykańskim Middletown High School. W roku 2001 uzyskała dyplom Warszawskiej Akademii Medycznej, a 5 lat później obroniła doktorat Akademii Medycznej w Lublinie. Uczestniczka ponad 40 szkoleń z dziedziny ortodoncji, z której specjalizację rozpoczęła w 2004 r. Współautorka 10 prac naukowych oraz wielu doniesień zjazdowych poświęconych m.in. roli diagnostyki radiologicznej w stomatologii i ortodoncji. Tłumaczka kilku rozdziałów podręcznika „Radiologia stomatologiczna” pod redakcją prof. T.K. Różyło. Biegle włada językiem polskim, angielskim, rosyjskim oraz w stopniu podstawowym językiem francuskim. W Villa Nova Dental Clinic w Warszawie jest liderem zespołu ortodontów oraz współwłaścicielem kliniki.
Czytaj więcej
Badowska Karolina

Badowska Karolina

Ukończyła studia na Wydziale Stomatologii w 2000 roku. Uczestniczka licznych kongresów i sympozjów z dziedziny protetyki, implantologii i przede wszystkim stomatologii estetycznej. W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na dokładność i rygorystyczne przestrzeganie procedur planistyczno-wykonawczych. Posiada dużą wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii kompozytów i ceramik dentystycznych oraz nieprzeciętną intuicję w planowaniu estetyki uśmiechu, jest również specjalistką w wizualizacjach komputerowych z dziedziny stomatologii estetycznej. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej “PASE”. Poza działalnością medyczną interesuje się fotografią artystyczną, grafiką komputerową oraz lotnictwem sportowym.
Czytaj więcej
Baranowska Paulina

Baranowska Paulina

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Aktywnie poszerza wiedze i rozwija swoje umiejętności. Asystuje przy zabiegach z zakresu ortodoncji, endodoncji i periodontologii.
Czytaj więcej
Bartoszuk Jolanta

Bartoszuk Jolanta

Od wczesnych lat szkolnych swoja karierę zawodową wiązałam z medycyną, stomatologia zafascynowała mnie w szkole średniej. Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku higiena stomatologiczna ukończyłam w 2007 roku. Dyplom higienistki stomatologicznej zdobyłam z wynikiem bardzo dobrym, broniąc pracy dyplomowej na temat: „Nadwrażliwość zębów- problem czy choroba”. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, kończąc kierunek Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, dzięki obronie pracy na temat: „ Narzędzia marketingu mix drogą do sukcesu gabinetu stomatologicznego”. Uważam, że najlepszą nagrodą w wykonywanej przeze mnie pracy jest zadowolenie pacjenta. Dowodem czego może być uzyskany przeze mnie tytuł Higienistki Stomatologicznej Roku 2015.
Czytaj więcej
Bigas Grzegorz

Bigas Grzegorz

Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie i Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Certyfikowany terapeuta manualny wg.standardów IFOMPT- (Inernational Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists) , członek Zarządu Stowarzyszenia UrazSzyjny.pl Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu medycyny manualnej i osteopatii. Specjalizuje się w diagnostyce :
  • szyjnopochodnych bólów głowy
  • pourazowej niestabilności kręgosłupa szyjneg
  • dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego
Czytaj więcej
Bobin Dalia

Bobin Dalia

Absolwentka Lithuanian University of Health Sciences. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam w 2017 roku. Na studiach moim największym zainteresowaniem była orotodoncja. W tym kierunku zgłębiam swoją wiedzę do dziś. Autorka pracy magisterskiej z zakresu dysfunkcji języka oraz uczestniczka licznych szkoleń z zakresu współczesnej ortodoncji. Na co dzień pracuję z aparatami samoligaturującymi oraz z apratami grubołukowymi opartymi na mini implantch i systemami nakładkowymi. Dużo satysfakcji dostarcza mi praca w Fundacji Wiewiórkii Julii. Wolny czas spędzam na treningach boksu lub z książką i kawą.
Czytaj więcej
Bogdańska Joanna

Bogdańska Joanna

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Studia ukończyła z wyróżnieniem w 2015r. W 2021r. uzyskała tytuł specjalisty w zakresie protetyki. Uczestniczy w  licznych kursach i kongresach stomatologicznych, podczas których nieustannie podnosi swoją wiedzę i umiejętności praktyczne. W klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz protetyką.
Czytaj więcej
Borsuk-Nastaj Beata

Borsuk-Nastaj Beata

Ukończyła studia w 2001 roku w Akademii Medycznej w Lublinie. Od 2003 roku pracuje na stanowisku asystenta w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2007 roku otworzyła specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej. Uczestnik ponad 30 konferencji naukowych i szkoleń praktycznych głównie z zakresu protetyki stomatologicznej. Jest autorką kilku publikacji naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Sekcji Protetyki oraz OSIS.
Czytaj więcej
Brandt Rafał

Brandt Rafał

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom uzyskał w 2004 r. W latach 2007 – 2009 specjalizacja w Instytucie Matki i Dziecka w Zakładzie Wad Twarzoczaszki Poradni Rozszczepowej – leczenie dzieci z wadami wrodzonymi, w tym z rozszczepami. Od 2009 roku kontynuacja specjalizacji w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacja zakończona w 2012 roku egzaminem państwowym z drugim wynikiem w Polsce. Od kilu lat jako jeden z nielicznych ortodontów w kraju zajmuje się leczeniem wad zgryzu aparatem lingwalnym – Incognito. Uczestnik wielu szkoleń z dziedziny ortodoncji. Ortodoncja jest jego pasją. W Villa Nova Dental Clinic zajmuje się ortodoncją, biegle włada językiem angielskim.
Czytaj więcej
Brzezińska Katarzyna

Brzezińska Katarzyna

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu w 2005 r. Od momentu ukończenia studiów stale rozwija swoje umiejętności poprzez udział w kursach i konferencjach stomatologicznych wykorzystując zdobytą wiedzę w codziennej praktyce . Zajmuje się stomatologia zachowawcza oraz dziecięcą. W codziennej pracy kładzie nacisk na poświęcenie pacjentowi maksymalnej ilości uwagi, interdyscyyplinarnemu podejściu do pacjenta oraz skupia się na stworzeniu miłej atmosfery w gabinecie. Oprócz stomatologii interesuję się sztuka kulinarną, motoryzacją oraz zwierzętami.
Czytaj więcej
Czerniak-Płatos Justyna

Czerniak-Płatos Justyna

Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym (2006 r.). Specjalizuje się w periodontologii. Długoletnia współpraca z Mazowieckim Centrum Stomatologii owocowała dużym doświadczeniem i leczeniem pacjentów na najwyższym poziomie.
Czytaj więcej
Media o nas