Godziny pracy Pn - Pt: 8.00 - 21.00 Sobota: 8:00 - 15:00 | Phone602 507 707
img-5

WYBIELANIE ZĘBÓW

img-6
Radosław (27 l.)Barbara (25 l.)Tamara (30 l.)Tomasz (28 l.)Katarzyna (33 l.)

Radosław 27 l.

Pan Radosław niestety palił papierosy w dużych ilościach. Żona z córeczką namówiły go, żeby podjął próbę zerwania z nałogiem. Udało się! Młody sprzedawca w sklepie z telefonami komórkowymi, żeby uczcić swój osobisty sukces postanowił pozbyć się defektów, będących skutkiem nałogu. Efekty, jakie uzyskał dzięki kompleksowemu leczeniu i wybielaniu zębów są spektakularne a jego uśmiech jest śnieżnobiały i efektowny.

img-7
img-8

Barbara 25 l.

Pani Barbara nie była do końca zadowolona ze swojego uśmiechu. Jako początkująca fotografka w branży modowej chciała być pewniejsza siebie i mieć więcej śmiałości w kontaktach z ludźmi. Zdecydowała się na zabieg wybielania zębów, który szybko i spektakularnie odmienił jej uśmiech. Barbara czuje się teraz atrakcyjna a uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

img-9
img-10

Tamara 30 l.

Makijażystka i charakteryzatorka.

Uwielbia bawić się makijażem i zmieniać przez to ludzi. Jest estetką wyczuloną na piękno. Zmysł plastyczny pozwala jej na udane eksperymenty z wizerunkiem. Jej chłopak często powtarza, że Tamara ma wiele wcieleń. Ona sama jednak nie była zadowolona ze swego uśmiechu. Marzyła, by odsłaniał on szereg śnieżnobiałych zębów i dlatego poddała się zabiegowi ich wybielania. Teraz jest zadowolona ze swojego wyglądu, bo wie, że nic tak nie upiększa twarzy jak uśmiech w kolorze White.

img-11
img-12

Tomasz 28 l.

Informatyk, po zakończonym kompleksowym leczeniu zębów „postawił kropkę nad i” i dodatkowo je wybielił. Rodzina jest zachwycona efektem, w pracy widzą dużą zmianę, znajomi zazdroszczą, a Pan Tomek tylko się uśmiecha…

img-13
img-14

Katarzyna 33 l.

Mama Frania i Oliwki, żona i pracująca w zawodzie pani notariusz w jednym. Zapragnęła pewnego dnia, że będzie olśniewać uśmiechem jeszcze bardziej niż dotychczas. Dzieciaki są dumne z takiej roześmianej mamy, mąż zachwycony efektem wybielania zębów, a Pani Kasia piękniej się uśmiecha i zyskała jeszcze większą pewność siebie.

img-15
img-16