Godziny pracy Pn - Pt: 8.00 - 21.00 Sobota: 8:00 - 15:00 | Phone602 507 707

WYBIELANIE ZĘBÓW

Radosław (27 l.)Barbara (25 l.)Tamara (30 l.)Tomasz (28 l.)Katarzyna (33 l.)

Radosław 27 l.

Pan Radosław niestety palił papierosy w dużych ilościach. Żona z córeczką namówiły go, żeby podjął próbę zerwania z nałogiem. Udało się! Młody sprzedawca w sklepie z telefonami komórkowymi, żeby uczcić swój osobisty sukces postanowił zainwestować w swój uśmiech. Efekty, jakie uzyskał dzięki kompleksowemu leczeniu i wybielaniu zębów są zadziwiające.

Barbara 25 l.

Pani Barbara nie była do końca zadowolona z koloru swoich zębów. Jako początkująca fotografką w branży modowej potrzebowała więcej śmiałości do ludzi, a w osiągnięciu tego pomógł jej bielszy uśmiech.

Tamara 30 l.

Makijażystka i charakteryzatorka.

Uwielbia malować i zmieniać przez to ludzi, a sama na sobie często eksperymentuje ze śmiałymi makijażami. Jej chłopak żartuje, że Tamara ma wiele wcieleń. Postanowiła poddać się profesjonalnemu wybielaniu zębów, aby uzyskać piękny uśmiech pasujący do każdego koloru ust. Bez wątpienia jej się to udało 

Tomasz 28 l.

Informatyk, po zakończonym kompleksowym leczeniu zębów „postawił kropkę nad i” i dodatkowo je wybielił. Rodzina jest zachwycona efektem, w pracy widzą dużą zmianę, znajomi zazdroszczą, a Pan Tomek tylko się uśmiecha…

Katarzyna 33 l.

Mama Frania i Oliwki, żona i pracująca w zawodzie pani notariusz w jednym. Zapragnęła pewnego dnia, że będzie olśniewać uśmiechem jeszcze bardziej niż dotychczas. Dzieciaki są dumne z takiej roześmianej mamy, mąż zachwycony efektem wybielania zębów, a Pani Kasia piękniej się uśmiecha i zyskała jeszcze większą pewność siebie.