Godziny pracy Pn - Pt: 8.00 - 21.00 Sobota: 8:00 - 15:00 | Phone602 507 707
img-5

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

img-6
Liliana (30 l.)Adam (25 l.)Eryk (35 l.)Urszula (43 l.)Weronika (19 l.)Grzegorz (31 l.)Maria (31 l.)

Liliana 30 l.

Pani Liliana zawsze dążyła do perfekcji. Ciekawa świata dziennikarka – dużo podróżuje i rozmawia z ludźmi. Niewielka korekta estetyczna zębów zwiększyła jej komfort w kontaktach z ludźmi.

Zawsze chce, aby wszystko było jak najbardziej idealne i dlatego postanowiła poprawić uśmiech.

img-7
img-8

Adam 25 l.

Pracownik bankowości.

Wada zgryzu i brak zębów skutecznie utrudniały mu spotkania z klientami. W życiu prywatnym – singiel. Po zakończonym leczeniu ortodontycznym uśmiech cały czas gości na twarzy pacjenta. 100 % zmian w życiu! W pracy awans, a w życiu osobistym – za rok ślub…

img-9
img-10

Eryk 35 l.

właściciel salonu samochodowego, tata 6 letniego Patryka.

Stomatologia estetyczna i zabiegi, jakim się poddał, pozwoliły Panu Erykowi uzyskać efekt niewiarygodnie ładnych zębów. Teraz sprzedaż w jego salonie wzrosła, gdyż chętniej i częściej uśmiecha się do klientów, a po pracy bawi się z synem – oczywiście samochodzikami… 

img-11
img-12

Urszula 43 l.

Agent nieruchomości.

Ciągły pęd w pracy i w życiu doprowadził Urszulę do zaniedbania swoich zębów. Niedługo będzie obchodziła z mężem 10 rocznicę ślubu. Zgłosiła się do Villa Nova Dental Clinic, zdecydowana poprawić stan swoich zębów, by zachwycić męża nowym, wspaniałym uśmiechem. By spełnić oczekiwania Urszuli, potrzebne było wieloetapowe leczenie, które bohaterka naszej metamorfozy zniosła cierpliwie i pogodnie.

img-13
img-14

Weronika 19 l.

Pani Weronika jest modelką i piękny uśmiech jest niejako jej obowiązkiem. Standardy urody są w obecnych czasach bardzo wyśrubowane a konkurencja w branży ogromna. Dlatego Weronika marzyła o tym, by pozbyć się defektów i by jej twarz zdobił „Hollywood Smile”. Specjaliści z Villa Nova Dental Clinic spełnili to pragnienie a kariera Weroniki nabrała rozpędu.

img-15
img-16

Grzegorz 31 l.

Pan Grzegorz od dawna borykał się z problemem bruksizmu (nawykowe, nieświadome zaciskanie zębów i zgrzytanie zębami). Oprócz konsekwencji zdrowotnych jak bóle głowy, uczucie zmęczenia, bruksizm prowadzi także do zniszczenia zębów. Grzegorz postanowił zwrócić się o pomoc do specjalistów, by pozbyć się problemu. Jednym z elementów leczenia było przywrócenie estetyki uśmiechu. Metamorfoza okazała się spektakularna a zęby odzyskały dawny urok.

img-17
img-18

Maria 31 l.

Nauczycielka w gimnazjum i Mama 5-letniej Zosi.

Pragnęła białych, lecz naturalnie wyglądających zębów. Zwróciła się do specjalistów z Villa Nova Dental Clinic a oni odmienili uśmiech Marii, zgodnie z jej życzeniem. Teraz czuje się ona atrakcyjnie i pięknie się uśmiecha.

img-19
img-20