Godziny pracy Pn - Pt: 8.00 - 21.00 Sobota: 8:00 - 15:00 | Phone602 507 707

ORTODONCJA

Adam (25 l.)Mikołaj (31 l.)Tadeusz (35 l.)Jowita (23 l.)Kacper (11 l.)

Adam 25 l.

Pracownik bankowości.

Wada zgryzu i brak zębów skutecznie utrudniały mu spotkania z klientami. W życiu prywatnym – singiel. Po zakończonym leczeniu ortodontycznym uśmiech cały czas gości na twarzy pacjenta. 100% zmian w życiu! W pracy awans, a w życiu osobistym – za rok ślub…

Mikołaj 31 l.

Prawnik. Tata bliźniaczek.

Wada zgryzu przeszkadzała mu w codziennych kontaktach z ludźmi. Twierdzi, że leczenie pomogło mu w pracy, ma teraz więcej klientów, ponieważ zachęca ich nie tylko profesjonalnym podejściem do spraw związanych z wykonywaną praca, ale też pewnością siebie i uśmiechem.

Tadeusz 35 l.

Lekarz internista. Tata 3 letniej Poli.

Wada zgryzu przeszkadzała mu w codziennych kontaktach z pacjentami. Zęby Pana Karola po zakończonym leczeniu pozwalają na uśmiech „od ucha do ucha” – jak to określa córeczka, z którą uwielbiają wspólne wygłupy i zabawy.

Jowita 23 l.

Bardzo duża wada zgryzu. Leczenie jeszcze wymaga korekty lewej dolnej trójki. Studentka socjologii. W przyszłości nie wyobraża sobie pracy bez ludzi. Jest społecznikiem, angażuje się w akcje wspierające osoby starsze i niedołężne. Piękny uśmiech pozwolił jej otworzyć się bardziej i śmielej teraz podchodzi do życia.

Kacper 11 l.

Uczeń.

Rodzice zdecydowali się na leczenie ortodontyczne, żeby pozbawić syna kompleksów w przyszłości i ułatwić mu dbanie o higienę jamy ustnej. Chłopiec po zakończonym leczeniu częściej się uśmiecha.