Godziny pracy Pn - Pt: 8.00 - 21.00 Sobota: 8:00 - 15:00 | Phone602 507 707
img-5

METAMORFOZY – IMPLANTY

img-6
Iwona (32 l.)Elżbieta (35 l.)Jolanta (46 l.)Ewa (28 l.)Karolina (38 l.)

Iwona 32 l.

Iwona jest prawniczką i kocha swoją pracę. Wymaga ona od niej ciągłego kontaktu z ludźmi. Z tego powodu utrata jedynki była dla Iwony ogromnym utrudnieniem. Powodem było zaniedbanie zęba i niepodjęcie leczenia w odpowiednim czasie.

Na wynik leczenia czekała z dużą niecierpliwością, ale i nadzieją. Efekt końcowy ją zachwycił. Odzyskała wiarę w siebie i mogła uśmiechać się bez obaw. Twarz Pani Iwony zdobi teraz piękny uśmiech.

img-7
img-8

Elżbieta 35 l.

Mama dwóch chłopców (3 i 6 lat). Prawie 6 lat spędziła na zajmowaniu się dziećmi i domem. W końcu postanowiła wrócić do pracy i do ludzi. Leczenie stomatologiczne, wskutek którego odzyskała trochę zaniedbany uśmiech było niezbędne. Efekt – pewna siebie i spełniona mama, żona i businesswoman.

img-9
img-10

Jolanta 46 l.

Jest osobą aktywną. Uwielbia jeździć na rowerze. W trakcie jednej z wycieczek upadła i straciła ząb. Podczas uśmiechu pokazujemy przede wszystkim przednie górne zęby, zatem brak jedynki krępował ją. Obawiała się oceny innych i z czasem stała się wycofana. Po zakończonym leczeniu jej uśmiech jest znów czarujący a Jolanta pełna życia.

img-11
img-12

Ewa 28 l.

Od zawsze kocha dzieci i dlatego wybrała pracę przedszkolanki. Dzięki niej spędza tez więcej czasu ze swoim synkiem – 4-letnim Kacprem. Brak trójki powodował, że nieco krępowała się uśmiechać a trudno bawić się z nimi, będąc poważną. Z tego powodu zdecydowała się na implant, który przywrócił jej piękny uśmiech.

img-13
img-14

Karolina 38 l.

Karolina to zajęta pracą i dbaniem o domowe ognisko mama trójki dzieci. W codziennym pędzie przestała o siebie dbać. Zaniedbała również zdrowie swoich zębów. Pewnego dnia zatęskniła do swej kobiecości. Postanowiła na nowo odkryć ją w sobie a pierwszym krokiem było zadbanie o zdrowie zębów. Zgłosiła się do Villa Nova Dental Clinic a zespół specjalistów pozwolił jej znów uśmiechać się promienni.

img-15
img-16