Godziny pracy Pn - Pt: 8.00 - 21.00 Sobota: 8:00 - 15:00 | Phone602 507 707

METAMORFOZY – IMPLANTY

Iwona (32 l.)Elżbieta (35 l.)Jolanta (46 l.)Ewa (28 l.)Karolina (38 l.)

Iwona 32 l.

Radykalnie zaniedbała ruszającą się jedynkę – nie podjęła w porę odpowiedniego leczenia i straciła ją.

Pani adwokat w ciągłym kontakcie z ludźmi. Kocha swoją pracę – na rezultat końcowy leczenia czekała jak na wygrana na loterii – opłacało się, Implanty przyniosły zadowalający efekt.

Elżbieta 35 l.

Mama dwóch chłopców (3 i 6 lat). Prawie 6 lat spędziła na zajmowaniu się dziećmi i domem. W końcu postanowiła wrócić do pracy i do ludzi. Leczenie stomatologiczne, wskutek którego odzyskała trochę zaniedbany uśmiech było niezbędne. Efekt – pewna siebie i spełniona mama, żona i businesswoman.

Jolanta 46 l.

Ząb straciła w wyniku nieszczęśliwego przypadku. Uderzyła się niefortunnie podczas upadku. Brak jedynki był dla niej nie do przyjęcia. Strasznie utrudniało jej to pracę oraz kontakt z ludźmi.

Po zakończonym leczeniu jej uśmiech jest czarujący – uwiodła męża na nowo 🙂

Ewa 28 l.

Przedszkolanka. Uwielbia zabawy z dziećmi i śmianie się razem z nimi. Brak trójki skutecznie utrudniał jej pełny, szczery uśmiech. Zdecydowała się na implant, żeby móc piękniej uśmiechać się do maluchów.

Mama 4-letniego Kacpra, który jest w jej grupie w przedszkolu i uwielbia roześmianą mamę i zabawy z nią i innymi dziećmi.

Karolina 38 l.

Mama trójki dzieci w wieku szkolnym. Zabiegana, zajęta pracą w biurze i domem. W pewnym momencie zapomniała o sobie i zaniedbała zęby. Bardzo zapragnęła odzyskać swój dawny uśmiech, żeby poprawić relacje z mężem i być bardziej uśmiechniętą w pracy. Udało się 🙂